ODBIÓR PRAC NA OS. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY - BUDYNEK 5 A-E

2026.01.08

🚧👷‍♂️ Miło nam poinformować, że dzisiaj dokonano odbioru prac na os. Władysława Jagiełły. W grudniu 2025 r. zakończono tam kompleksową termomodernizację budynku nr 5 A–E 🏢

Dzięki zrealizowanym pracom budynek wielorodzinny zyskał nowoczesny wygląd, lepszą izolację cieplną oraz większy komfort dla mieszkańców ♻️

W ramach inwestycji wykonano m.in.:
✅ ocieplenie ścian i loggii,
✅ docieplenie stropodachu oraz dachów wiatrołapów,
✅ nową elewację wraz z tynkowaniem i malowaniem,
✅ wymianę parapetów, okien piwnicznych oraz drzwi wejściowych,
✅ remont loggii, schodów i balustrad,
✅ nowe obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe,
✅ wymianę kaset domofonowych,
✅ nową opaskę z kostki brukowej wokół budynku.

Był to kolejny krok w stronę zielonej transformacji Piątkowa.

ℹ️ Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu pożyczki z programu „Zielona Transformacja Miast” ze środków Krajowy Plan Odbudowy (KPO).