CHÓR MELODIA W HETMANIE

2026.01.22

Chór „Melodia” z Pobiedzisk w Klubie Hetman 🎶
W „Hetmanie” wystąpił Chór „Melodia” z Pobiedzisk, który od ponad 25 lat nieprzerwanie dzieli się swoją pasją do śpiewu. Zespół działa pod kierownictwem artystycznym Stanisława Horbika.
Podczas koncertu publiczność usłyszała repertuar bardzo różnorodny – od pieśni, kolęd przez utwory klasyczne, aż po piosenki rozrywkowe, które spotkały się z ciepłym przyjęciem słuchaczy. Było też wspólne kolędowanie.
Szczególnym i wzruszającym momentem była obecność 95-letniej Pani Teresy, jednej z najstarszych seniorek klubu Hetman, która swoim udziałem nadała temu wydarzeniu wyjątkowy, symboliczny wymiar 🌹
Muzyka, doświadczenie i międzypokoleniowa obecność – to był piękny koncert.
Dziękujemy ♥️ 🎶🎤