2026.02.03
Takie miłe niespodzianki tylko w PSM 
Na lodowisku w sobotę, 31 stycznia br. spotkali się Seniorzy z Klubu „Hetman”, kierownik osiedla Jana III Sobieskiego, Maciej Delikta oraz mieszkańcy. Na wszystkich czekało pyszne, domowe ciasto upieczone przez Seniorów
oraz gorąca herbata przygotowana przez restaurację Cuda - Garnki
— za co serdecznie dziękujemy 
Lodowisko czynne jest do godz. 20:00.
Wieczorami ligawa jest oświetlona, więc klimat gwarantowany 



Serdecznie zapraszamy!