WYSTĘP ZESPOŁU TEATRALNEGO KLUBU HETMAN

2026.01.29

Czterdziesto osobowy zespół teatralny Klubu Hetman z os. Jana III Sobieskiego wystąpił 28 stycznia w Szamotulskim Domu Kultury „Betlejemka”.
Artyści zaprezentowali pastorałkę „Dalej wesoło” (scenariusz i reżyseria: Stenia Golińska) dla 140 seniorów.
Przedstawienie spotkało się z bardzo ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem – publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami! 👏
Dziękujemy za to wyjątkowe, pełne radości i wzruszeń spotkanie ❤️