2026.02.04
𝐏𝐢𝐞̨𝐤𝐧𝐲 𝐣𝐮𝐛𝐢𝐥𝐞𝐮𝐬𝐳 𝐰 𝐊𝐥𝐮𝐛𝐢𝐞 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣𝐚𝐜𝐢𝐞𝐥𝐞 𝐧𝐚 𝐨𝐬. 𝐂𝐡𝐫𝐨𝐛𝐫𝐞𝐠𝐨 
To było wyjątkowe spotkanie – pełne wzruszeń, uśmiechów i wdzięczności. Instruktorka Sylwia wraz ze społecznością Klubu Przyjaciele przygotowała niezwykły jubileusz dla naszych najstarszych klubowiczek 



Były kwiaty, tort, muzyka i mnóstwo ciepłych słów. Świętowaliśmy nie tylko kolejne lata życia, ale przede wszystkim lata przyjaźni, zaangażowania i obecności w klubie 
Wasza energia, pogoda ducha i aktywność klubowa są dla nas ogromną inspiracją. Dziękujemy, że jesteście z nami i tworzycie to miejsce od tylu lat 
Życzymy Wam dużo zdrowia, codziennej radości i jeszcze wielu pięknych chwil spędzonych razem – z Przyjaciółmi!
Bo właśnie Przyjaźń jest sercem naszego Klubu 

