ZIMOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO NA CHROBREGO

2026.02.09

Zimowy turniej tenisa stołowego na os. Bolesława Chrobrego 🏓❄️
W zimowym turnieju tenisa stołowego na osiedlu Chrobrego wzięło udział 17 zawodników, podzielonych na dwie grupy wiekowe. Najstarszy uczestnik miał 80 lat – co tylko potwierdza, że sport nie ma wieku! 💪✌️
Wyniki:
👉 Grupa młodsza:
🥇 Tomasz Lewandowski
🥈 Łukasz Pietrasik
🥉 Jacek Wałęsa
👉 Grupa starsza:
🥇 Waldemar Bogdański
🥈 Roman Jankowski
🥉 Justyn Bonicki
👏 Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych wyników i sportowej postawy.
Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejny turniej! 😊🏓