2026.02.27
26 lutego, w Klubie „Przyjaciele” na os. Bolesława Chrobrego, odbyło się wyjątkowe spotkanie z neuropsycholożką poświęcone profilaktyce i kondycji naszego mózgu.
W wydarzeniu wzięło udział wielu mieszkańców zainteresowanych tematyką zdrowia mózgu i świadomego dbania o jego sprawność 
Podczas spotkania:
Nie był to tylko wykład – uczestnicy aktywnie wzięli udział w części warsztatowej i poznali konkretne ćwiczenia, które mogą wykorzystywać na co dzień, aby zapobiegać udarowi.
Dziękujemy za tak liczną obecność, zaangażowanie i wszystkie pytania. Cieszymy się, że tematyka profilaktyki zdrowia spotkała się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach! 