PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W "HETMANIE"

2026.03.26

Wczoraj Klub Hetman na osiedlu Jana III Sobieskiego wypełnił się wyjątkową, rodzinną i prawdziwie przedświąteczną atmosferą. To było niezwykle ciepłe popołudnie spędzone w gronie licznie przybyłych seniorów 🐣
Od pierwszych chwil można było poczuć życzliwość, bliskość i magię nadchodzącej Wielkanocy – świąt nadziei, odrodzenia i bycia razem. Instruktorka Klubu, Stenia Golińska, przygotowała piękny program artystyczny, który dopełniły pyszny poczęstunek i aromatyczna kawa ☕️ 🍰
Na scenie wystąpiła Marta Grabowska, której towarzyszył pianista i wykładowca Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w PoznaniuStanisław Majewski. Artyści zabrali publiczność w poruszającą, pełną emocji muzyczną podróż. Nie zabrakło bisów, gromkich braw i uśmiechów, które mówiły więcej niż słowa 🎶🌸🎤
Jak zawsze niezawodni okazali się seniorzy z Hetmana – pełni energii, kreatywności i poczucia humoru. Ich występ był prawdziwą perełką programu: pojawiła się Pani Wiosna, a także wyjątkowy męski balet, którego sam Czajkowski z pewnością by się nie powstydził! 🎭🩰
Podczas spotkania licznie zgromadzonym seniorom świąteczne życzenia złożyli: Maciej Graczyk – Prezes PSM, wraz ze swoim zastępcą Grzegorzem Maćkowiakiem, Maciej Delikta – Kierownik Osiedla, przedstawiciele Rady Nadzorczej i Rady Osiedla, a także mieszkaniec osiedla - ksiądz kanonik Władysław Łapawa z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Jana III Sobieskiego.
Spotkania z seniorkami i seniorami to coś więcej niż rozmowy – to źródło inspiracji i najpiękniejszy dowód na to, jak silna, serdeczna i zintegrowana może być lokalna wspólnota 🌸🩷
Dziękujemy Bartosz Zawieja - Poseł na Sejm RP, za obecność i wspólne celebrowanie tego wyjątkowego czasu. Poseł Bartosz Zawieja życzył wszystkim mieszkankom i mieszkańcom Piątkowa, aby nadchodząca Wielkanoc przyniosła tyle samo radości, ciepła i wzajemnej życzliwości, ile można było poczuć tego dnia w Klubie Hetman 🌷✨
Dziękujemy za tak liczne przybycie oraz za stworzenie tego wyjątkowego, magicznego, przedświątecznego czasu Wielkanocy! 🐣🌿🥚