WIELKANOCNE SPOTKANIE NA OS. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY I ZYGMUNTA STAREGO

2026.04.01

𝗣𝗿𝗮𝘄𝗱𝘇𝗶𝘄𝗮 𝗯𝗹𝗶𝘀𝗸𝗼𝘀́𝗰́ 𝗿𝗼𝗱𝘇𝗶 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘇 𝘀𝗮̨𝘀𝗶𝗲𝗱𝘇𝗸𝗶𝗰𝗵, 𝗿𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗻𝘆𝗰𝗵 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻́ – 𝘇 𝗼𝗯𝗲𝗰𝗻𝗼𝘀́𝗰𝗶, 𝗿𝗼𝘇𝗺𝗼́𝘄 𝗶 𝗼𝘁𝘄𝗮𝗿𝘁𝗼𝘀́𝗰𝗶 𝘀𝗲𝗿𝗰 💛🌸
W Klubie Osiedlowym - Jagiełły 13 odbyło się wyjątkowe, sąsiedzkie spotkanie w wielkanocnym klimacie. Przy aromatycznej kawie i pysznym cieście nie zabrakło serdecznych rozmów, śmiechu i ciepłej, wspólnej atmosfery ☕🍰
Był to także moment na złożenie sobie świątecznych życzeń – pełnych nadziei, spokoju i radości, które idealnie wpisały się w ten wiosenny czas 🌸🐣🥚
Takie chwile pokazują, jak ważna jest wspólnota i jak dobrze mieć sąsiada 💛