2026.04.02
W kole artystycznym „Przyjaciele” zrobiło się naprawdę świątecznie! 
Uczestnicy zajęć z ogromnym zaangażowaniem tworzyli wielkanocne kartki – pełne kolorów i radości 

Najważniejsze jednak było wspólne działanie – tworzenie razem, rozmowy i chwile spędzone w miłej atmosferze 

Każda kartka to nie tylko świąteczna ozdoba, ale także piękny sposób na przekazanie życzeń – tych płynących prosto z serca 
Zobaczcie, jakie wyjątkowe prace powstały! 