2026.04.11
10 kwietnia w sali koncertowej Osiedlowego Domu Kultury "Bajka" na os. Wichrowe Wzgórze odbył się koncert „Rozśpiewana biesiada” 
Wieczór upłynął w radosnej, ciepłej atmosferze, a wspólne śpiewanie stworzyło wyjątkowy klimat tego spotkania.
Na scenie zaprezentowali się:
oraz
Dodatkowo Beata Łuczak – dyrygentka – udzieliła wywiadu Winogradzkiej Telewizji Kablowej, opowiadając o działalności chóru „Korona”, który prowadzi nieprzerwanie w Klubie „Korona” od 15 lat.

Cieszymy się, że tak wspaniały chór działa w PSM i z dumą reprezentuje naszą społeczność ❤️
Serdecznie dziękujemy artystom za zaangażowanie i piękne wykonania piosenek , a publiczności za obecność oraz wspólne, muzyczne biesiadowanie! 

