KONCERT CHÓRU "KORONA"

2026.04.11

🎶 🌸 Muzyczna biesiada pełna emocji – dziękujemy za wspólny czas! 🌸 🎶
10 kwietnia w sali koncertowej Osiedlowego Domu Kultury "Bajka" na os. Wichrowe Wzgórze odbył się koncert „Rozśpiewana biesiada” 🩷
Wieczór upłynął w radosnej, ciepłej atmosferze, a wspólne śpiewanie stworzyło wyjątkowy klimat tego spotkania.
Na scenie zaprezentowali się:
🎤 Zespół wokalny „Biały Kwiat” z Winograd
oraz
🎤 Chór „Korona”, który swoim występem porwał publiczność i wprowadził wszystkich w biesiadny nastrój 🎶
Dodatkowo Beata Łuczak – dyrygentka – udzieliła wywiadu Winogradzkiej Telewizji Kablowej, opowiadając o działalności chóru „Korona”, który prowadzi nieprzerwanie w Klubie „Korona” od 15 lat. 🎥 👏
Cieszymy się, że tak wspaniały chór działa w PSM i z dumą reprezentuje naszą społeczność ❤️
Serdecznie dziękujemy artystom za zaangażowanie i piękne wykonania piosenek , a publiczności za obecność oraz wspólne, muzyczne biesiadowanie! 🎶🌸🎵