AWARIA AQUANETU. BRAK WODY W BUD. 42 NA OSIEDLU JANA III SOBIESKIEGO

2026.04.24

Jak informuje firma AQUANET - w związku z dalszą awarią rurociągu bez wody w dniu 27.04.2026 (poniedziałek) w godz. 8:00 do 18:00 będzie bud. nr 42 na os. Jana III Sobieskiego. Na miejsce awarii zostanie wysłany beczkowóz.
Prosimy o usunięcie aut w rejonie awarii. 

Za utrudnienia przepraszamy.