ZAPRASZAMY NA LODOWISKO

2026.02.03

❄️⛸️ Zimowa aktywność połączona ze słodkim poczęstunkiem i ciepłą, zimową herbatką — idealny sposób na spędzenie czasu na lodowisku!
Takie miłe niespodzianki tylko w PSM 😘
Na lodowisku w sobotę, 31 stycznia br. spotkali się Seniorzy z Klubu „Hetman”, kierownik osiedla Jana III Sobieskiego, Maciej Delikta oraz mieszkańcy. Na wszystkich czekało pyszne, domowe ciasto upieczone przez Seniorów 🍰 oraz gorąca herbata przygotowana przez restaurację Cuda - Garnki 🍵 ☕ — za co serdecznie dziękujemy ❤️
Lodowisko czynne jest do godz. 20:00. 🌜 Wieczorami ligawa jest oświetlona, więc klimat gwarantowany ✨⛸️⛸️💙
Serdecznie zapraszamy!