2026.02.27
W „Hetmanie” odbyła się niezwykła prelekcja i pokaz fotografii z wyprawy na południową ścianę Annapurny I (8091 m n.p.m.).
Sala wypełniła się po brzegi!
Pierwszy raz w górach wysokich. Pierwsza wyprawa. I od razu sukces – w dodatku w mistrzowskim stylu: bez wspomagania tlenem, bez szerpów. Niesamowite!
Uczestnicy wysłuchali również wspomnień i anegdot o legendach światowego himalaizmu – Wandzie Rutkiewicz, Krzysztofie Wielickim oraz Ryszardzie Pawłowskim.
Piękne kadry. Piękna muzyka.
Wyjątkowy prelegent, wyjątkowe spotkanie.
Dziękujemy! Było ciekawie, emocjonująco i pasjonująco 


Dziękujemy również za tak liczną obecność i wspólnie przeżyte chwile! 
