Informacje i komunikaty
Uprzejmie informujemy, że informacja o bieżących opłatach czynszowych dostępna jest od 2.03.2020 w nowym systemie eBOK. Dostęp do eBOK opisany jest w opcji menu głównego "CZYNSZE-2019". Dostęp do dokumentów Spółdzielni oraz archiwalnych danych czynszowych działa na dotychczasowych zasadach.
AWARIE
W dniu dzisiejszym w PSM nie zgłoszono żadnych awarii

GODZINY PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW
Godziny przyjmowania interesantów w Zarządzie i Administracjach Osiedli:
poniedziałek 12:00 - 17:00
wtorek, środa, czwartek, piątek 9:00 - 12:00

Dyżur członków Zarządu : poniedziałek 15:00 - 17:00

Biura Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej czynne są:
poniedziałek 7:00 - 17:00
wtorek, środa, czwartek, piątek 7:00 - 15:00
W okresie od 1 czerwca do 30 września - system pracy wyrównanej:
poniedziałek 7:00 - 17:00
wtorek, środa, czwartek 7:00 - 15:00
piątek 7:00 - 13:00

Dyżury członka Rady Nadzorczej: pierwszy poniedziałek miesiąca 15:00 - 17:00 w siedzibie Zarządu pok. 47
(po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu tematu spotkania tel: 61 827 22 48).
Starsi poznaniacy i poznanianki, którzy chcą skorzystać z usługi "Zakupy dla seniorów" i uzyskać pomoc jeszcze przed świętami, powinni się zgłosić najpóźniej do piątku (10 kwietnia) do godz. 12:00.
Zasady usługi "Zakupy dla seniorów" zmieniają się czasowo - po to, by zapewnić starszym mieszkańcom miasta sprawną pomoc wolontariuszy jeszcze przed Wielkanocą. Każdy uprawniony senior, który chciałby dostać zakupy przed świętami, powinien zadzwonić do
Biura Poznań Kontakt (nr tel. 61 646 33 44) najpóźniej do piątku, 10 kwietnia, do godz.12.00 - wolontariusze jednak proszą, by nie odkładać zamówienia na ostatnie chwile przed świętami.
Złożenie zamówienia po tym terminie oznacza, że usługa będzie mogła zostać zrealizowana dopiero w poświąteczny wtorek, 14 kwietnia.
Po okresie świątecznym, czyli po 14 kwietnia, "Zakupy dla seniorów" działać będą jak zwykle, czyli od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 20.00.
Do 1 kwietnia z usługi skorzystało ponad 375 seniorów, zakupy realizuje 140 wolontariuszy Caritas.
- Chcielibyśmy zachęcić seniorów do zgłaszania się już dziś z zapotrzebowaniem zakupów przedświątecznych - mówi ks. Łukasz Łukasik, zastępca dyrektora Caritas diecezji poznańskiej, koordynator akcji. - Bardzo prosimy, żeby nie odkładali kontaktu z nami na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniemy nagromadzenia zgłoszeń w przyszłym tygodniu, bezpośrednio przed Wielkanocą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
"UMP ZAKUPY DLA SENIORÓW"
Data utworzenia: 2020-04-03
W sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte.
Rząd wprowadził kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. Oprócz tego zmieniamy zasady robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i zawieszamy działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych i tatuaży.
Co jeszcze się zmienia?


ZOBACZ WIĘCEJ:
"KOLEJNE KROKI RZĄDU W WALCE Z KORONAWIRUSEM"
Data utworzenia: 2020-03-31
Zarząd Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Poznaniu zawiadamia, iż w związku z nowymi wytycznymi rządu w sprawie wprowadzenia w Polsce kolejnych ograniczeń mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa przedłuża do odwołania zawieszenie działalności Spółdzielni w zakresie osobistej obsługi jej członków, posiedzeń Rady Nadzorczej i jej Komisji, Rad Osiedli, dyżurów członków Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Rad Osiedli.
Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa oraz dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania Spółdzielni,
Zarząd prosi o kierowanie swoich spraw do Spółdzielni telefonicznie, korespondencyjnie pisemnie bądź
e-mailowo: info@psm.poznan.pl


Przypominamy, że kasa Spółdzielni jest nieczynna do odwołania.
Wpłaty prosimy dokonywać w najbliższym Oddziale Banku lub przelewem internetowym.


W obliczu epidemii koronawirusa w najbliższym czasie najbezpieczniej jest pozostać w domu.
To zalecenie powinni spełniać przede wszystkim seniorzy, najbardziej narażeni na powikłania związane z zakażeniem.
Każdy chroniąc siebie, chroni innych - ponawiamy apel, który już kilka dni temu skierował do seniorów Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-26
Poznańskie targowiska będą mogły nadal działać. Warunkiem jest spełnienie zaleceń wydanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Pomimo wielu sprzecznych komunikatów, jakie pojawiały się do tej pory ze strony instytucji rządowych, takie zapewnienie od Wielkopolskiego Sanepidu otrzymał w piątek prezydent Poznania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
"TARGOWISKA POZOSTANĄ OTWARTE"
Data utworzenia: 2020-03-30
Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru „Echa”, w którym wiele ciekawych artykułów dotyczących Piątkowa.
Jak zawsze w „Echu” tematyka poświęcona działaniom PSM oraz pracom Rady Nadzorczej.
Zapraszamy do lektury.

Informujemy, że w momencie składania gazety obowiązywał komunikat o zawieszeniu działalności Spółdzielni Mieszkaniowej na okres dwóch tygodni w zakresie osobistej obsługi jej członków, posiedzeń Rady Nadzorczej i jej Komisji, Rad Osiedli, dyżurów członków Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Rad Osiedli.

Jednak w związku z nowymi wytycznymi rządu w sprawie wprowadzenia w Polsce kolejnych ograniczeń mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa przedłużono do odwołania zawieszenie działalności Spółdzielni w zakresie osobistej obsługi jej członków, posiedzeń Rady Nadzorczej i jej Komisji, Rad Osiedli, dyżurów członków Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Rad Osiedli.
Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa oraz dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania Spółdzielni, Zarząd prosi o kierowanie swoich spraw do Spółdzielni telefonicznie, korespondencyjnie pisemnie bądź e-mailowo: info@psm.poznan.pl

Przypominamy, że kasa Spółdzielni jest nieczynna do odwołania.

Wpłaty prosimy dokonywać w najbliższym Oddziale Banku lub przelewem internetowym.
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-27

Śmieci, wyrzucane przez osoby będące w kwarantannie, nie są zagrożeniem - informuje Główny Inspektorat Sanitarny. Związek Miejski GOAP przypomina o zachowaniu zasad higieny i prosi o wyrzucanie odpadów w zawiązanych workach i do odpowiednich pojemników.

Główny Inspektor Sanitarny podkreśla, że kwarantanna to odosobnienie osoby zdrowej, która była narażona na zakażenie. Jej celem jest zapobieżenie szerzeniu się chorób.

- Wobec powyższego, odpady powstające w związku z kwarantanną w ramach zapobiegania COVID-19 traktuje się jak odpady komunalne - podkreśla w komunikacie GIS. - Należy wskazać, że osoby przebywające w miejscu swojego zamieszkania chorują na różne choroby zakaźne, np. grypę, i z tego powodu odpady komunalne nie są zaliczane do medycznych odpadów o właściwościach zakaźnych.

Zachowanie zasad higieny jest jednak nadal bardzo ważne.

- W obecnej sytuacji bezpieczeństwo sanitarne mieszkańców Poznania jest dla nas priorytetem - podkreśla Andrzej Springer, dyrektor biura ZM GOAP. - Dla jego zapewnienia niezbędna jest nieprzerwana praca służb realizujących odbiór odpadów. Dlatego prosimy o umieszczanie odpadów zmieszanych w pojemnikach wyłącznie w szczelnie zawiązanych workach, co pozwoli zminimalizować ryzyko kontaktu pracowników z odpadami.

Jeśli w przyszłości pojawią utrudnienia związane z odbiorem śmieci, priorytetem pozostanie wywóz odpadów zmieszanych i ulegających biodegradacji. Pozostałe frakcje będą obierane w dalszej kolejności.

O ewentualnych zmianach w tym zakresie Związek Międzygminny GOAP i służby miejskie będą informowały mieszkańców na bieżąco.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
"UMP ODBIÓR ŚMIECI"
UMP
Data utworzenia: 2020-03-26
Uwaga mieszkańcy.
W związku z szerzącą się pandemią rząd wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa. To między innymi ograniczenia w przemieszczaniu się, całkowity zakaz zgromadzeń i zmniejszenie liczby pasażerów w pojazdach komunikacji miejskiej.
Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.

ZOBACZ WIĘCEJ:
"KORONAWIRUS NOWE OGRANICZENIA"
Data utworzenia: 2020-03-24
W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego wszystkie obiekty sportowo-rekreacyjne na terenie miasta pozostają zamknięte. Dotyczy to również ogrodzonych siłowni zewnętrznych i placów zabaw.
Prosimy o odpowiedzialne zachowania i ograniczenie korzystania z ogólnodostępnych i nieogrodzonych urządzeń rekreacyjnych.
Osiedlowe place zabaw na Piątkowie również zostały zamknięte.
Data utworzenia: 2020-03-24
Poznańskie targowiska będą zamknięte - taką decyzję podjął Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Jako uzasadnienie podaje rozszerzającą się w Polsce sytuację epidemiczną, wynikającą z zagrożenia koronawirusem SARS CoV-02. Miasto Poznań musi zastosować się do tego nakazu. Zamknięte zostały również osiedlowe ryneczki na Piątkowie.

ZOBACZ WIĘCEJ:
"MIASTO POZNAŃ. SANEPID ZAMYKA TARGOWISKA"
Data utworzenia: 2020-03-24
W obliczu epidemii koronawirusa w najbliższym czasie najbezpieczniej jest pozostać w domu. To zalecenie powinni spełniać przede wszystkim seniorzy, najbardziej narażeni na powikłania związane z zakażeniem.
Każdy chroniąc siebie, chroni innych.
Ponawiamy apel, który już kilka dni temu skierował do seniorów Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.
W załączniku znajdziecie Państwo plakat z apelem do seniorów oraz informacją o tym, jak skorzystać z usługi "Zakupy dla seniora”, którą uruchomiło Miasto Poznań.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
"MIASTO POZNAŃ ZAKUPY DLA SENIORÓW"
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-24
Zarząd Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Poznaniu zawiadamia, że Władze Miasta Poznania podjęły działania zmierzające do ograniczenia rozpowszechniania się KORONAWIRUSA, czego efektem jest decyzja w sprawie odwołania imprez masowych oraz zamknięcia niektórych obiektów np. domów kultury, teatrów, szkół, przedszkoli i żłobków.
Mając na uwadze ochronę zdrowia i życia mieszkańców Piątkowa, Zarząd Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z dniem 13.03.2020 roku (piątek) zawiesza działalność Spółdzielni na okres dwóch tygodni, w zakresie osobistej obsługi jej członków, posiedzeń Rady Nadzorczej i jej Komisji, Rad Osiedli, dyżurów członków Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Rad Osiedli.
Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa oraz dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania Spółdzielni,
Zarząd prosi o kierowanie swoich spraw do Spółdzielni telefonicznie, korespondencyjnie pisemnie bądź
e-mailowo: info@psm.poznan.pl

Ponadto prosimy seniorów, którzy są najbardziej podatni na zarażenie się koronawirusem, do maksymalnego ograniczenia przemieszczania się po terenie osiedli i miasta.

Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-12
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, iż z powodu zagrożenia koronawirusem COVIT-19 kasa Spółdzielni jest nieczynna do odwołania.
Wpłaty prosimy dokonywać w najbliższym Oddziale Banku lub przelewem internetowym.
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-11
Na wykonanie projektów termomodernizacji ścian zewnętrznych wraz z wizualizacją i kolorystyką elewacji a także remont loggii budynków mieszkalnych nr 36 i 37 na osiedlu Bolesława Śmiałego, należącego do zasobów Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, os. Bolesława Chrobrego 117, Poznań 60-681.
Termin realizacji zamówienia: do 15 maja 2020 roku.
Wysokość wadium: 2.000 zł .
Wymagane od wykonawców warunki uczestnictwa w postępowaniu określone zostały w „Szczegółowych warunkach przetargowych”.
Materiały przetargowe udostępniane są wykonawcom w siedzibie Zarządu PSM (po uprzednim uiszczeniu opłaty w wysokości 100 zł) 60-681 Poznań, os. Bolesława Chrobrego 117, pok. 73, od pon. do pt. w godz. 9:00 do 14:00, tel.: 61 8272298.
Zarząd Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza do złożenia oferty, w terminie do dnia 6 kwietnia 2020 r. do godziny 10:00, w kancelarii Zarządu Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Bolesława Chrobrego 117, 60-681 Poznań.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 6 kwietnia 2020 r. o godzinie 12:00 w Zarządzie Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Bolesława Chrobrego 117, sala 40.
Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego realizowanego zgodnie z Regulaminem przeprowadzania przetargów w Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zgodnie z ww. Regulaminem Zamawiający ma prawo swobodnego wyboru oferty jak też zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, bez podania przyczyny.
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-16
Miasto Poznań w okresie walki z pandemią koronawirusa uruchamia usługę "Zakupy dla seniorów".
To wsparcie dla osób starszych i z niepełnosprawnościami mieszkających w Poznaniu.
Pomoc obejmowała będzie zakup leków, żywności oraz środków czystości.

Osoby zainteresowane pomocą w ramach wolontariatu miasto zachęca do kontaktu pod numerem telefonu 605 333 825.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
"MIASTO POZNAŃ ZAKUPY DLA SENIORÓW"
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-16
Szanowni Państwo, Klienci Aquanetu.

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego wirus COVID-19 przesyłamy komunikat wystosowany przez firmę AQUANET dotyczący bezpieczeństwa wody pitnej na terenie działania Spółki AQUANET:

Zarówno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), jak i Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie, potwierdzają brak zagrożenia dla systemów wodociągowych w zakresie rozprzestrzeniania koronawirusa.
Światowa Organizacja Zdrowia w publikacji z dnia 2.03.2020r. (Water, sanitation, hygiene and waste management for the COVID-19 virus. Technical brief. WHO 3 March 2020) informuje że obowiązujące procedury i środki są wystarczające do zapewnienia bezpieczeństwa wody pitnej. Proces dezynfekcji wody zapewnia szybką utratę aktywności wirusa COVID-19.
Nad jakością wody do picia dla aglomeracji poznańskiej czuwa nasze Laboratorium, które posiada wszelkie możliwe certyfikaty badawcze, odpowiednio wykształcony i doświadczony personel oraz nowoczesną aparaturę analityczną.
Na Stacji Uzdatniania Wody Poznań, Mosina i Gruszczyn działa jeden z niewielu w Polsce system biomonitoringu oparty o małże, który jest urządzeniem wczesnego ostrzegania przed ewentualnym zanieczyszczeniem produkowanej wody pitnej. Wodociągi w Poznaniu jako pierwsza w naszym kraju i druga w Europie, zainstalowała też dodatkowe systemy biomonitoringowe oparte o bakterie luminescencyjne. Ze względu na wysoką czułość, służą one do ciągłej oceny jakości wód Warty, przez co chronią nasze największe ujęcia przed ewentualnymi skażeniami, przepływającymi tą rzeką.
Należy dodać, że AQUANET prowadzi bardzo szeroki program prewencyjny zabezpieczenia jakości wody dostarczanej do mieszkańców aglomeracji poznańskiej, co jest związane z odpowiedzialnością wobec odbiorców wody.
Aquanet w procesie uzdatniania wody stosuje najskuteczniejsze metody: środki dezynfekcyjne oraz promieniowanie UV. Woda jest cały czas badana zarówno przez Laboratorium Aquanet, jak i Sanepid. Oznacza to, że woda kranowa jest bezpieczna.

Data utworzenia: 2020-03-13
W związku z aktualnym zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym rozprzestrzeniającym się koronawirusem Centrum Inicjatyw Społecznych zwraca się do wszystkich seniorów o ograniczenie w miarę możliwości aktywności społecznej w przestrzeni publicznej. Przez najbliższe dni radzimy wszystkim osobom starszym, szczególnie narażonym na zachorowanie, aby unikały wychodzenia do sklepów czy instytucji publicznych oraz ograniczyły korzystanie z komunikacji miejskiej.

W następującym linku znajdziecie Państwo również apel Prezydenta Miasta Poznania do seniorów i seniorek Poznania.

Centrum Inicjatyw Społecznych informuje, że będzie nieczynne dla odwiedzających do odwołania. Nadal jednak CIS pozostaje do dyspozycji pod numerami telefonów 61 847 21 11 oraz 61 842 35 09 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16), a także pod adresem mailowym centrum@centrumis.pl.
Zachęcamy też do śledzenia aktualności na stronie internetowej CIS oraz naszego profilu na facebooku.
Data utworzenia: 2020-03-12
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - PZH w oparciu o wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) przedstawia sposoby ograniczania ryzyka zakażenia KORANOWIRUSEM.
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-11
Ministerstwo Zdrowia, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Narodowy Fundusz Zdrowia, Naczelna Izba Aptekarska przekazują ważne informacje na temat postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia KORONAWIRUSEM.
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-11
W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa w ramach profilaktyki zostają odwołane w PCK DĄBRÓWKA od 11 do 24 marca 2020 roku:
- Spektakl operowy video;
- Koncert Kapeli Karpatia – bilety zachowują ważność do następnego terminu, o którym poinformujemy;
- warsztaty teatralne;
- warsztaty plastyczne;
- zajęcia w Pracowni Rzeźby i Ceramiki;
- spotkania Klubu Literackiego;
- zajęcia Klubu Malucha;
- pozostałe zajęcia – informacje u prowadzących;
Data utworzenia: 2020-03-11
Wielkopolski Oddział NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA przekazuje ważne informacje dotyczące postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia KORONAWIRUSEM.
Zobacz również:
"KORONAWIRUS"
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-03-04
Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 34 z os. Bolesława Śmiałego wystartowała w konkursie "Stołówka z Klasą" organizowanego przez firmę Kaufland.
Do wygrania jest remont szkolnej stołówki.

Zachęcamy mieszkańców do głosowania na stronie:
https://firma.kaufland.pl/odpowiedzialnosc/stolowka-z-klasa.html
Głosy można oddawać do 13 marca br.
UWAGA! Nie trzeba podawać żadnych danych osobowych podczas głosowania.
Data utworzenia: 2020-02-20
W dniu 6 września 2019 roku weszła w życie nowelizacja Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
Jedną z najważniejszych zmian jest obowiązek prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.
W praktyce oznacza to, iż każdy z nas 1 od września 2020 roku będzie zobligowany do segregowania odpadów komunalnych. W przypadku nieprawidłowej segregacji zapłacimy czterokrotność stawki podstawowej.

W załączniku PORADNIK JAK SEGREGOWAĆ ODPADY
Szczegółowe info na stronie "GOAP"
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-02-13
Fundacja Banku Ochrony Środowiska ma przyjemność zaprosić mieszkańców polskich miast do udziału w VI edycji projektu grantowego ZIELONA ŁAWECZKA.
ZIELONA ŁAWECZKA to ogólnopolski, prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.

Projekt ma umożliwić przemianę zaniedbanych terenów na osiedlach w zielone zakątki, mini ogrody z ławeczką. Pozwoli to ożywić miejsca wokół bloków, stworzyć przestrzeń do odpoczynku i spotkań. Angażując mieszkańców fundacja chce pokazać jak wiele można zdziałać wspólnymi siłami - wystarczą tylko chęci i dobry pomysł.
Zapraszamy do udziału w projekcie.

Dodatkowe info w załączniku oraz na stronie "ZIELONA ŁAWECZKA"
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2020-02-18
To już 35 lat odkąd zapasy zagościły na Piątkowie.
Początki sekcji zapaśniczej KS Sobieski Poznań datuje się na rok 1985. Wtedy to z inicjatywy Józefa Moczyńskiego została utworzona Sekcja Zapaśnicza przy Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która w roku 1986 została przemianowana na Klub Sportowy „Sobieski” Poznań.
Treningi prowadzone były w pobliskiej Szkole Podstawowej nr 15. Pierwszymi trenerami w sekcji byli: Józef Moczyński, Bronisław Maciejewski Henryk Półtorak i Andrzej Antkowiak.
Kierownikiem sekcji został Bogdan Broda. Od tamtej pory zapasy wrosły w Piątkowo a obecnie w klubie ćwiczy zapasy już prawie 150 osób.
KS Sobieski Poznań serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na treningi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
"KS SOBIESKI"
"SPORT NA PIĄTKOWIE"
"TWITTER"
”INSTAGRAM”
Data utworzenia: 2020-01-10
Miło nam poinformować, że Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa wyróżniona została przez Dyrekcję Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie oraz Zarząd Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca” znaczkiem Przyjaciel Dzieci Specjalnej Troski.
Znaczek Przyjaciel Dzieci Specjalnej Troski jest ogromnym wyróżnieniem dla ludzi niosącym pomoc dzieciom i młodzieży - wychowankom ZPEWiR.
Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i składamy Najlepsze życzenia Dyrekcji ZPEWiR w Stemplewie, uczniom, wychowankom.
Pobierz pełną informację - pobierz
Data utworzenia: 2019-12-17


Copyright © 2017 by Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
 

Business vector created by freepik - www.freepik.com