Informacje i komunikaty

KLUB KORONA NA TARGACH VIVA SENIORZY 2018
xx W tym roku po raz kolejny w dniach 19 – 20 maja na terenie MTP odbywały się Targi VIVA SENIORZY. Poznańską Spółdzielnię Mieszkaniową reprezentował Klub Korona działający w osiedlu Bolesława Śmiałego.
Co daje Państwu uczestnictwo w Targach? - zapytałam panią Ludmiłę Kłos, kierującą Klubem Korona. Jest to przede wszystkim prezentacja naszych działań. Przedstawiliśmy bogatą ofertę prac wykonanych podczas wielu różnorodnych zajęć odbywających się w Koronie. Pani Justyna Kucner zorganizowała dla gości targowych między innymi warsztaty „Latino dance”.
W tym roku po raz pierwszy na Targach Viva Seniorzy Klub Korona zaprezentował Pokaz Mody dla Seniorek, poprowadził go pan Dominik Górny.
Targi to również okazja do nawiązania wielu nowych kontaktów, które na pewno zaowocują ciekawymi prelekcjami, pokazami i różnymi projektami.
Na Targach Senioralnych byłam po raz kolejny, tym razem jako przewodnicząca Komisji Członkowsko-Samorządowej RN PSM opiniującej działanie klubów osiedlowych oraz przewodnicząca Rady Osiedla Bolesława Śmiałego i mogę w związku tym wyrazić radość, że mamy tak świetnie działający Klub Osiedlowy.
Mam również nadzieję na szerszą reprezentację klubową na Targach VIVA SENIORZY 2019.
W tym roku Targi odwiedził również kierownik Administracji Osiedla Bolesława Śmiałego pan Przemysław Twardowski.

Urszula Cicha
Data utworzenia: 2018-11-05


Copyright © 2017 by Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa